Jdi na obsah Jdi na menu
 


Poděkování

21. 12. 2010

 

 

30.5.2013

Tak jako již několik let, i letos pro náš útulek dělají chlapci a děvčata ze středního odborného učiliště Zámek sbírku. Chodí po městě a prosí naše spoluobčany o dobrovolný příspěvek.

Za vybrané peníze nakoupí pamlsky a granule pro naše pejsky.

Ta to mládež se prokazuje certifikátem, kde jsou jejich jména, aby nedocházelo k zneužití.

Bohužel minulý rok jsem byla sama svědkem, jak byli, slušně řečeno, vypoklonkováni z jednoho obchodu. Přestože byli slušní a měli s sebou pejska z útulku, ani to nevadilo paní prodavačce, aby je doslova vyhodila z krámu. Přiznám se, že své jsem jí k tomu řekla a o to víc mě mrzí, že i letos se děvčata setkala s něčím podobným.

Víte, stále vytýkáme něco těm mladým, ale když se najdou tací, co by chtěli dělat něco prospěšného, pomáhat, tak jsme to my, kdo se k nim neumíme chovat. Myslím si, že skoro každý z nás má v kapse nějaké ty drobné, které by mohl postrádat. Ta děcka nikoho do ničeho netlačí, a tak by jsme se měli zamyslet a pokud nechceme přispět, tak se k těm, co dělají sbírku, chovat trochu lépe.

 

Tak vás prosím, pokud se na vás obrátí takováto mládež a prokáže se vám certifikátem, jste v situaci, že nemůžete nebo nechcete přispět, je to opravdu jen vaše volba, chovejme se k nim tak, jak bychom chtěli, aby se oni chovali k nám. A na závěr chci poděkovat všem, kdo jakoukoli formou pomáhají našemu útulku. Ještě jednou moc děkuji těm, co nám zasponzorovali čipy, nebudu vypisovat jména, nevím zda mohu, ale jsme vám opravdu velice vděčni za sebemenší pomoc.

p1010058.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

p1010056.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Děkuji chlapcům a děvčatům ze zámku, kteří udělali sbírku pro náš útulek a nakoupili krmení a pamlsky. Také nesmím zapomenout na naše spoluobčany, kteří byli osloveni ve městě a i oni jim finančně přispěli. Moc děkujeme, že myslíte na naše pejsky a pomáháte!

          
 
Děkujeme všem, kdo v neděli 18. 12. přišli na naše vánoce v útulku.
 
 
Hlavně chci poděkovat za dary, které jste nanosili pro naše svěřence, díky vám jim, nejen v tento vánoční čas, ale určitě celou zimu, budeme moci hodně přilepšovat.
 
Ještě jednou moc, moc děkujeme za bohatou nadílku.
 
Také chci touto cestou poděkovat všem, kdo přispívá na naše pejsky v podobě peněžních darů během celého roku.
 
Velice si vážíme, že v této těžké době se najdou lidičky, kteří nemohou mít pejska doma nebo právě, že jich již mají více, a právě proto si dalšího nemůžou přibrat, a tak si adoptují pejska na dálku a tím mu ulehčují život u nás. Jedná se většinou o starší pejsky.
 
Moc moc děkujeme !!!
 
 
VELICE DĚKUJEME 

 

Děkujeme střednímu odbornému učilišti Zámek již za třetí sbírku, kterou uspořádali na podporu našeho útulku.

 

 

Poděkování patří i všem, co myslí na naše pejsky a během roku přispívají do kasiček ve zverimexu u pana Martina Valáška,  jako i v  Letohradě u Svobodu nebo na veterině u pana doktora Novotného.

 

 

Samozřejmě, že děkujeme i každému, kdo přijde na útulek a přinese nějakou tu drobnost.

 

 

Také děkujeme manželům, kteří chodí se železnou pravidelností a vozí granule, konzervy a pamlsky.

 

 

A nesmíme zapomenout na naše agiliťáky, kteří většinu svých výher v podobě granulí, pamlsků a konzerv také věnují našim svěřencům.

 

 

A ještě jedno poděkování patří paní Fránkové za automatickou pračku, kterou jsme od ní dostali. Velice nám to ulehčilo naši práci při praní pelíšků a dek.

 

 

V neposlední řadě nesmíme zapomenout i na ty, co přispívají na náš účet.

 

VŠEM MOC DĚKUJEME.
 
 

 

PortrétPoslední fotografie


Facebook

Kontakt

PSÍ ÚTULEK

ORLICKÁ KASÁRNA 943
56401 ŽAMBERK

721941080

psiutul.orlicko@seznam.cz
Archiv

Kalendář
<< červenec >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31