Jdi na obsah Jdi na menu
 


Minulé ročníky pochodu

3. 11. 2015

17. 11. 2012

jako každý rok, tak i letos se uskutečnil útulkový pochod.

Počasí nebylo tak krásné jako minulý rok, ale i tak byla slušná účast. Jen mě opět mrzí, že ze Žamberka se účastníci dají spočítat na prstech jedné ruky. Ještě že ti přespolní nám jsou stále věrní a účastní se naších akcí a za to jim jsme velice vděčni.

Trasa nebyla nijak dlouhá, plnilo se několik úkolů a po zasloužené procházce se všichni na útulku posilnili teplým čajem a párkem, což je každý rok v ceně startovného.

Tyto akce jsou především pro naše pejsky, kterých ročně projde našim útulkem necelá stovka, výtěžek nebývá nijak velký, ale přece jen lepší něco než nic, je použit na zakoupení čipů a na léčení nemocných pejsků.

Tak budu doufat, že příští rok se zase uvidíme s našimi stálými účastníky a že se přidají další lidičky a jejich pejsci.

 

krasny_den_30_animace-1-.gif 

12. 11. 2011 se uskutečnil další ročník

PODZIMNÍHO POCHODU

Počasí nám přálo, byl nádherný podzimní den, na nebi nebylo ani mráčku, a tak se sešlo hodně účastníků. Zájem o zapůjčení pejsků z útulku byl tak velký, že jsme nemohli všechny ani uspokojit. A tak vyrazila i stará Kačenka, která  však po první třětině pochodu odmítala jít dál (je to malý lenoch), a tak jsem ji naložila a ovezla domů. Také jsem musela půjčit moji Helenku, ta na rozdíl od Kačenky má dobrou fyzičku, ale bohužel je slepá , a protože šla s holčinou, kterou vůbec nezná, měla jse trochu obavy, ale Helenka je statečná a nezapře bývalého canisterapeuta a agiliťáka. Všechny úkoly statečně splnila a dorazila v pohodě do cíle. Ale co nás ze všeho nejvíc potěšilo, bylo to, že letos se zúčastnilo spousta pejsků, kteří odešli z našeho útulku. Až z Prahy přijel Tarzan se svou kamarádkou Tarou a jejich páníčci. Tarzan měl právě tříleté výročí u svých majitelů, přestože nám posílají o něm průběžně zprávy, tak setkat se po třech letech bylo velice milé. Také tady byl malý Kaštánek, který se u nás narodil právě Kačence, a přišel s celou rodinou.

To je  na pochodu to pěkné, že s jedním pejskem jde celá rodina, a tak se velice těžko odhaduje, kolik bylo účastníků. Vzhleden k tomu, že bylo přihlášeno asi padesát psů, troufám si odhadnout, že se mohlo sejít kolem stovky lidiček. Některé tváře nám jsou věrni každý rok, některé byly zase nové a doufáme, že nám zůstanou věrni a za rok se zase sejdeme a užijeme si to jako letos.

podzim6a[1].gif

 

 

 

 

PODZIMNÍ POCHOD  14.11. 2010 (neděle) ve třináct třicet. Sraz na psím útulku !!!

 

 

 

Byl to již šestý ročník pochodu se psy,  počasí nám opravdu přálo, bylo krásné slunečné odpoledne. Trasa byla letos trochu náročnější, než jiné roky. Velké překvapení bylo, že před útulkem čekal autobus a ten účastníky odvezl na start. Autobus se třikrát otáčel, a tak když se poslední parta vracela, za nedlouho se setmělo. Všichni účastníci dorazili v pořádku a s dobrou náladou. Jen mě mrzí, že ze Žamberka kromě pejskařů se nezúčasnil nikdo. Ale jako každý rok přijeli z Doudleb a z Letohradu, Dolní Dobrouče a Hnátnice. Tak doufám, že příští rok se zúčastní i někdo ze Žamberka, tolik lidí tady mívá pejsky, tak snad příště!

 pes9.gif

  

 

 

 

 

 

 

 

 

POCHOD O ŽAMBERECKOU TLAPKU,

                         Psí útulek Žamberk – TS ŽAMBERK s.r.o.

ve spolupráci s

 p. Martinem Valáškem - Chovatelské potřeby,

firmou Dibaq a.s. Helvíkovice 

 

 

 dne 14. listopadu 2009 již  pátý ročník pochodu.  Počasí nám přálo, byl nádherný slunečný den. Jako každý rok se zúčastnily i celé rodiny se svými čtyřnohými kamarády. Je moc hezké, když některé tváře vidíte na každé naši akci, to opravdu potěší a říkáme si, že snad naše snaha není marná. Tento rok se prošli i všichni útulkový pejsci, jen Tesa zůstala, protože nemá ráda ostatní, a tak jsme nechtěli riskovat nějaký problém. No a Ferda, protože ten by to už neušel, ale i ten šel po návratu ze stanoviště s Natalkou na krátkou procházku.

Tak doufám, že se to všem líbilo

a budeme se těšit za rok na shledanou!!!

Obrazek

 

 

DNE 25.10. 2008 SE KONAL ČTVRTÝ ROČNÍK POCHODU

Počasí nám docela přálo, nebylo sice moc teplo, ale hlavní je, že nepršelo. Zúčastnilo se přes sedmdesát účastníků. Všichni plnili poctivě úkoly, které je po cestě čekaly, a odměnou byla nějaká ta dobrota pro páníčka i pro pejska. A na útulku na každého čekal páreček, kafíčko nebo čaj. 

 

 

 

 

  

 

 

 
 

 

PortrétPoslední fotografie


Facebook

Kontakt

PSÍ ÚTULEK

ORLICKÁ KASÁRNA 943
56401 ŽAMBERK

721941080

psiutul.orlicko@seznam.cz
Archiv

Kalendář
<< červenec >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31